Mersin GARDEN Taksi | MERSİN TAKSİ | EN YAKIN TAKSİ DURAĞI | MERSİN TAKSİ DURAKLARI | TAKSİ ÜCRETLERİ 2023 |

HİZMETLERİMİZ

REZERVASYONLU TAKSİ

Telefonla özel kriter belirleyerek (Klimalı, Bebek Koltuklu, 7 kişili gibi) araç rezervasyon talebinde bulunabilir, dilediğiniz zaman isteğinize uygun araçlarımızla seyahat edebilirsiniz.

7/24 DANIŞMA HATTI

Hafta içi, haftasonu, resmi tatiller veya dini bayramlar fark etmeksizin taksi hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte durağımızı arayarak bizden en uygun fiyatlı Mersin taksi hizmetini alabilirsiniz.

ONLINE TAKSİ ÇAĞIR

Whatsapp destek hattımızı kullanarak vakit kaybetmeden, aramak zorunda kalmadan taksi çağırabilirsiniz. Hem de zaman gözetmeksizin whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

YABANCI DİL BİLEN ŞOFÖRLER

Yabancı misafirlerimiz için dil desteği sunabileceğimiz, yabancı dil bilen şoförlerimizle taksi hizmeti veriyoruz. Arapça, Kürtçe, İngilizce bilen şoförlerimizle rahatlıkla seyahat edebileceksiniz.

7 KİŞİLİK TAKSİ

Kalabalık gruplar, aileler ve toplu kullanımlar için gemiş araçlarımızla taksi hizmeti veriyoruz. İster ailenizle ister grup halinde geniş taksilerimizi kiralayarak seyahatinizi daha ekonomik şekilde tamamlayın.

BEBEK KOLTUKLU TAKSİ

Araçlarımızda, ihtiyaç duyulduğu zaman bebek koltuğu bulundurmaktayız. Müşterilerimizin talebi üzerine bebek koltuğu ile çocuklarınızla birlikte rahat bir şekilde taksi hizmeti alabileceksiniz.